Dnešní mediální komentáře.

2022-08-14-diskuse- Kam jsme došli, kdo to ví?

Ke dnešku, to je 24.8. 2022 už vychladly hlavy povodňových reportérů. Přebyla to další témata jako rozdělení státu a srpen 68. Tak že je zase na mně, jako mimořádné a aktuální téma zhodnotit způsob a pohled komentářů.

Nesouhlasím s jejich názorem na tehdejší události, ale co, historie se „okulacuje“ vše bylo nejlepší jak mohlo být, škodám nešlo zabránit, nikdo netušil kolik moc té vody bude a jedním slovem „Vyhrály jsme“.

O lodi Kristián Marko jen zmínka, o upouštění přehrad lež že se upouštělo co to šlo a včas a vlastně nikdo za nic nemůže, zatopení metra nešlo zabránit a zvládli jsme to na jedničku. S tímto závěrem já a ani většina pamětníků nesouhlasí, ale pod vlivem doby, historie a zkresleného zpravodajství to asi nešlo jinak, co dělat. V žádném případě neříkám že dnešní zpravodajství lže, ale tvrdím že spousta informací se vůbec nedostala ven.

Moje články vnesou do tohoto dění jiný pohled a tak si to musíte přebrat.

Jako „přílepek“ vám nabízím čerstvou diskusi na toto téma a s mým názorem že běžní lidé nelžou. Jistě, mají rozdílné pohledy, ale nestojí za tím politika nebo peníze, jen to ze svého pohledu vidí jinak.

Nazor-hydrologa 

Dobove-clanky

2022-08-14-diskuse-